23
Srpen
2013

První Juniorský šampion z posledního "G" vrhu !

O víkendu proběhlo několik výstav ve Slovenském hlavním městě Bratislavě. Některých se zúčastnil i náš odchovánek dřeváček (jak mu říká panička Monika) .... Woody.

16.8.2013 Club Show DK SK
rozhodčí/judge: Jelena Kruus (EST, kennel Exlibris Canes)

G' Rich Woody Genesis Dalmadami - tř- mladých / youth class - Exc. 1, CAJC, Junior Club Winner, BISS JUNIOR

tímto výsledkem po pouhých 3 výstavách splnil jako první z vrhu "G" podmínky pro zisk juniorského šampionátu a stal se  SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM MLADÝCH!!!

posudek: 
12-mesačný, veľmi pekný typ, pevný, svalnatý, dobre vyvinutý pre svoj vek; výborné kosti; pekná silná hlava by mohla byť elegantnejšia, dosť dlhá papuľa, dobrý pigment; dobre nasadené a nesené uši; dobre nasadený dlhý krk; dobre vyvinutý kohútik, výborná horná línia; výborne nasadený a nesený chvost; dobrý predok a zadok; výborne vyvinutý, hlboký a dlhý hrudník; pekne bodkovaný, dobrý pigment; typický pohyb, vzadu trochu naúzko; výborná povaha

Velkou radost nám udělalo i celkové hodnocení výstavy a psů paní rozhodčí, dlouholeté chovatelky dalmatinů, ve kterém se také zmínila o naší puntíkaté naději: 
I was impressed of junior dog G`Rich Woody Genesis Dalmadami –12 months old, excellent type and nicely developed, excellent mover, for me could be a little bit in more correct size. I think we can hear about him soon. (kompletní hodnocení)

 

18.8.2013 CACIB Bratislava
rozhodčí/judge: Viera Staviarska (SK)
handling: Linda Karcíková  

G' Rich Woody Genesis Dalmadami - tř- mladých / youth class - Exc. 1, CAJC, BOB, BIG3


Jeho již 3 vítězství v plemeni (BOB) a zárověň 3 umístění ve skupine (2x BOG, 1x BOG3) ve věku pouhých 12 měsíců, jen ze 7 výstav ve třídě mladých. Máme z něho velkou radost.