29
Duben
2013

Speciality Club Show DK CZ / Speciální výstava DK ČR Mladá Boleslav 27.4.2013

rozhodčí / judge: Aase Jacobsen (NOR)
přihlášeno: 62 dalmatinů

Počasí vyšlo nádherně, bylo teplo a slunečno, slibovaný déšť se nám naštěstí vyhnul. Atmosféra byla přátelská, takže jsme si výstavy nadmíru užili. Přijeli dva naši kluci z vrhu "G" - Woody a Gosset, jejich sestřička Graine bohužel začala hárat, tak snad někdy příště. Naposledy se předvedli ve třídě dorostu a za týden v Praze už hurá do třídy mladých. Z vrhu "F" se v mezitřídě předvedli "malý" Henry a Fiona. Všichni si vedli výborně a máme z nich velkou radost.

třída dorostu / puppy class (3/3)
G' Rich Woody Genesis Dalmadami - Velmi nadějný 1 / Very promising 1
posudek: very promising puppy, 8 month old, nice head, i would prefer darker eyes, good neck and topline, excellent forechest, good body, excellent toes, good feet, good color and spotting, moves well, for his age (velmi nadějné štěně, 8 měsíců staré, krásná hlava, já bych raději tmavší oči, dobrý krk a horní linie, vynikající předhrudí, dobré tělo, vynikající prsty, dobré úhlení, dobrá barva a tečkování, pohybuje se dobře, na svůj věk)

Gosset Relevant Dalmadami - Velmi nadějný 2 / Very promising 2
posudek: very promising puppy,good head,I would prefer darker eyes,good neck,a bit too much throat,good topline,normal angulation,good bones and feet,good colour and spotting,movement OK for his age,good size (velmi nadějné štěně, dobrá hlava, raději bych tmavší oči, dobrý krk, trochu moc volné kůže, dobrá horní linie, normální úhlení, dobré kosti a nohy, dobré barvy a tečkování, pohyb OK pro jeho věk, dobrá velikost)

Woody je již trošku vyspělejší a výstavně ostřílenější a tak i přes nepřítomnost své paničky, která měla povinnosti bohužel jinde, se se svou handlerkou Lindou Hodovou předvedl výborně. Gosset ještě potřebuje čas a nasbírat více zkušeností, ale za svým bráškou zaostal jen o kapku. Oba se paní rozhodčí velmi líbili a jsou velmi perspektivní do budoucna.

mezitřída / intermediate class psi (2/2)
Flash Henry Dalmadami - Velmi dobrý 2 / Very Good 2


mezitřída / intermediate class feny (1/1)
Fiona Dalmadami - Výborná 1 /excellent 1 ( Fionka byla na své první výstavě v životě. Je celá maminka Lindsay, předvedla se výborně, ale pro pani rozhodčí byla málo tečkovaná a tak přes krásný posudek jí titul nezadala)